Bedieninge

Administrasie

Uitreike
Bedieningsleier Blackie Swart swartfriedrich@gmail.com
Plaaslike sending Chookie Naude evangelis.ngkonrus@gmail.com
Hospitaal Marietjie van Zyl
Zwelihle Lubabalo Gecwa lgecwa2017@gmail.com
Hawston Gladys Cryer gladyscryer@gmail.com
Bybelskool & CCC (Cross Cultural Communication) Johan van Schalkwyk jvs202@gmail.com
Woman to Woman Ellen Ellis ellenellis29@icloud.com
Hettie Roux hdroux@hermanus.co.za
Jeug Uitreike Ds Anton Duvenhage anton@ngkonrusrivier.co.za

Rentmeester

Eiendomme
Bedieningsleier Hans Herbst hab@netactive.co.za
Sekundus Rika Eveleigh fin4jesus@ngkonrusrivier.co.za
Elektronies en Klank Piet Haumann haumannonrus@gmail.com
Koster Johan Symington
Admin / Fondse Rika Eveleigh fin4jesus@ngkonrusrivier.co.za

Kommunikasie

Geloofsbelofte-offer (GBO)
Indië Rahul en Lorette Jaguasi
rahuljaguasi@gmail.com
Frankryk Johan en Rita Bloemhof
johan.bloemhof@aee-france.fr
Mosambiek Ruvuma Geletterdheid
info@mozambiqueliteracy.com
Zimbabwe Cava – ds Breytenbach
gerard.breytenbach@yahoo.com
Transkei Christo en Delesté Wooding
wooding1@telkomsa.net
Plaaslik Chookie Naude evangelis.ngkonrus@gmail.com
Zwelihle Brine Nofotyo (Sportbediening)
Lubabalo Gecwa ( Evangelis)
Hawston Gladys Cryer (Evangelis)
Gebedsvennote Grant & Alanda Forbes
grant.forbes@glossmail.org
Johann & Annalena Theron
johtheron@gmail.com

Sending
Bedieningsleier Ben Marais benelsamarais@gmail.com
Sekundus Elsa Marais benelsamarais@gmail.com
Bedieningslede Charles & Marlene Oberholzer charlesoberholzer777@gmail.com
Uys & Mattie Swart bydiec@gmail.com
Ondersteuningspanne Carel Roux carelroux@gmail.com
Nico Roos nicojroos@gmail.com
Charles Oberholzer charlesoberholzer777@gmail.com
Maurits & Anna Vosloo mavosloo@gmail.com
Hennie Booysen henniebooysen@hermanus.co.za
Gebedsvennote Willie & Hettie Moolman moolmanwjm@gmail.com
Marlene Olivier marleneolivier1938@gmail.com
Blackie & Elosa Swart swartfriedrich@gmail.com
George & Geraldine Erasmus georgechatwind@gmail.com

Gebed
Gebedsberading Chookie Naude evangelis.ngkonrus@gmail.com
Noodketting & Hartklopgebed Sheila du Toit sheiladutoit@gmail.com
24een Gebedswag Annette McMillan annettemcm7@gmail.com
Gesamentlike Vroue-biduur VGK Mt Pleasant Elsa Marais benelsamarais@gmail.com
Polisieforum / Polisie (Hermanus) / OnVerWag Buurtwag Ds Michiel de Kock mdekock@ngkonrusrivier.co.za

Gawes & Toerusting
Bedieningsleier Johan vd Westhuizen johditl8@gmail.com
Lewensvaardighede / Alpha ervaring Malan Erasmus malan_erasmus@hermanus.co.za
L10T Frans Bruwer fransbruwer@telkomsa.net
Mediateek Hettie Roux hdroux@hermanus.co.za
Griefshare Ds Michiel de Kock mdekock@ngkonrusrivier.co.za
Geloofsekerheid Chookie Naude evangelis.ngkonrus@gmail.com

Jeug & Families
Bedieningsleier Frans Wessels frans@cardinalflooring.co.za
Sekundus Roeleen Wessels roeleen@cardinalflooring.co.za
Kleuterkerk Wilna Calitz calitzwilna@gmail.com
Bybelgroepe Mattie Heys cliffordheys@hermanus.co.za
Teentrix Roeleen Wessels roeleen@cardinalflooring.co.za

Erediens
Bedieningsleier Muriel Pretorius murieloettler@gmail.com
Sekundus Floris Hamman floris.h@vodamail.co.za
Parkering Willie & Poppie Marais wilpie@whalemail.co.za
Gasvryheid Mariana Rosenstrauch
Elna Luwes carlroux@gmail.com
Koster Johan Symington
Blommerangskikking Hanlie Britz hbritz@whalemail.co.za
Afkondigings Karin de Bruin kdb4jesus@ngkonrusrivier.co.za
Lofdanse Veronica Brand vjbrand@telkomsa.net
Junior Slagorkes Sandri van Zyl-Smit sandrismit@hermanus.co.za
Simboliek Karin de Bruin kdb4jesus@ngkonrusrivier.co.za
PowerPoint ontwerpers Karin de Bruin kdb4jesus@ngkonrusrivier.co.za
Rekenaar operateurs Rico Roos
Lizel Kuchar rkuchar@telkomsa.net
Chris Schutte chris@csca.co.za
Nico Roos nicojroos@gmail.com
Klank Jaco Stander stander_jaco@yahoo.com
Brenden Geyer brenden.geyer86@gmail.com
Quentin Gombert qgombert.aps@gmail.com
Erediens Diakens Floris Hamman floris.h@vodamail.co.za
Musiek Lesinda Malherbe-du Toit lemal@live.co.za

Barmhartigheid
Bedieningsleier Pieter Vorster pietvster@gmail.com
Sekundus Carlene Vorster carlene700@hotmail.com
Funksionele hoof Erika Oosthuysen rg@ngkonrusrivier.co.za
Kospakkies Ronelle van Zyl ronelvzyl@telkomsa.net
Sopkombuis Siska Conradie j.conradie@vodamail.co.za
Sop aflewering André vd Berg
Sopkook Spanleiers Daléne Pauls
Seugnet du Plessis seugnet.duplessis58@gmail.com
Maret van Dyk maret@maxitec.co.za
Louise Visser
Siska Conradie j.conradie@vodamail.co.za

Bybelskool

Spoelklippe
Skakelpersone Joep & Marie Korf joepenmarie@hotmail.com

Kleingroepe
Bedieningsleier Deon Terblanche deon@deonter.co.za

Wyke
OUDERLINGE VIR WYKSBEDIENING
Onrusrivier Johan Koekemoer 083 252 6648
johan@concretepeople.co.za
Hermanus George Erasmus 082 389 0201
georgechatwind@gmail.com
Sandbaai Hanlie Britz 082 256 8093
hbritz@whalemail.co.za
Vermont, Fisherhaven, Kleinmond James Joubert 084 676 6014
jamesjoubert54@gmail.com
WYK WYKSLEIER AREA KONTAKNOMMERS / E-POS KOSPAKKIEBYDRAE
1 Rudi Botha Kidbrooke Toiletseep
2 Marie Mostert Kidbrooke Tandepasta
3c Bettie Pelser Negester Melk 1 liter dose
3a Annabelle Greeff Onrus Manor annabelle.greeff@gmail.com Melk 1 liter dose
3b Minette Snyman Chanteclaire msnyman04@gmail.com Melk 1 liter dose
4 Doreen Pretorius Tuscan Melk 1 liter dose
5 Louis van Brakel Bosplasie Suiker 2.5kg
6 Carel Roux Skiereiland carelroux@gmail.com Margarien
7 Hennie Lotz Van Blommenstein hennielotz@telkomsa.net Rys
8a Marika Victor Rheezicht koosv@iafrica.com Bone in tamatiesous
8b Marie Scholtz Rheezicht Bone in tamatiesous
9 Charles Oberholzer Berg-Mossopstraat charlesoberholzer777@gmail.com Kookolie
10 Siska Conradie Viljoenstraat-Oos j.conradie@vodamail.co.za Tamatiesous 350 ml
11a Elsa Venter Mossop-Radynstr elsaventer650@gmail.com Suiker 2,5kg
11b Vakant Mossop-Radynstr
Suiker 2,5kg
12 Vakant Chiappinistraat
Margarien
13 Dawie Vorster Duke-Viljoen-Wes Spaghetti & Macaroni
14 Elna du Preez Beyersstraat elna@indutech.co.za Sardyne in t’sous
15 Hannes Visser Krigestraat Tee: 100 sakkies
16 Ryk v Romburg Vermontlaan-Noord ryk.vanromburgh@westerncape.gov Konfyt 900g
17 Floris Hamman Vermontlaan-Suid floris.h@vodamail.co.za Kookolie
18 Eize Henn Paradise Park Bone in tamatiesous
19 Vakant Vermont / Malmoksingel
Hawermout
20 Chris en Minda Broodryk Vermont / Shearwater minda.broodryk@gmail.com Grondboontjiebotter
21 Chris de Jager Vermont / Sepialaan Sardyne in t’sous
22 Carol Meyer Vermont / Kersbosstraat cmeyer@hermanus.co.za Sardyne in t’sous
23 Vakant Vermont / Siffiesingel
Toiletpapier
24 Marius Marais Vermont / Kandelaarstraat Geblikte soutvleis
25 Ben Solomon Vermont / Tiptolsingel bensolomon@mweb.co.za Koffie: 250g poeier
26 James & Vera Joubert Botrivier Konfyt 900g
26 Helgardt Ackermann Hemel & Aarde Vallei Konfyt 900g
27 Magda Marais Fisherhaven / Meerensee maraismagda15@yahoo.com Grondboontjiebotter
28 Hanlie Britz Sandbaai-Suid hbritz@whalemail.co.za Geblikte soutvleis
29 André de Villiers Golden Harvest Spaghetti & Macaroni
30a Vakant Sandbaai-Wes
Hawermout
30b Broekies van Broekhuizen Sandbaai-Wes vanbroekhuizen@yahoo.com Melk 1 liter dose
30c Bertie Kotzé Sundew Villas & Leisure Park Hawermout
30d Kosie de Kock Leisure Park kosiedekock@gmail.com Hawermout
31 Piet Vorster Hemel & Aarde Estate pietvster@gmail.com Tamatiesous 350 ml
32a Pine Pienaar Sandbaai-Noord Koffie: 250g poeier
32b Elmalene Greeff Sandbaai-Noord (Green Mountain Villas) cesgreeff@twk.co.za Koffie: 250g poeier
32c Mauritz Vosloo Sandbaai-Noord (Mont Mare) mavosloo@gmail.com Koffie: 250g poeier
33 Sheila du Toit Sandbaai-Oos sheiladutoit@gmail.com Tee: 100 sakkies
34 Vakant Voëlklip
Suiker 2,5kg
35 Ria Willemse Northcliff dgwillemse@telkomsa.net Suiker 2,5kg
36 Theo Pegel Westcliff pegel@telkomsa.net Suiker 2,5kg
37 Manie Kitching Fernkloof hanneliek@lantic.net Suiker 2,5kg
38 George Erasmus Hermanus Heights georgechatwind@gmail.com Sardyne in t’sous

Kerkraadslede
Piet van Zyl Voorsitter Kerkraad vanzylhome@vodamail.co.za
Zelda Erasmus Administrasie zelnic.eras@gmail.com
Con Uys Rentmeester iti04044@mweb.co.za
Hans Herbst Eiendomme hab@netactive.co.za
Blackie Swart Uitreike swartfriedrich@gmail.com
Frans Wessels Jeug & Families frans@cardinalflooring.co.za
Muriel Pretorius Erediens murieloettler@gmail.com
Deon Terblanche Kleingroepe deon@deonter.co.za
Ben Marais Sending benelsamarais@gmail.com
Theo Pegel Kommunikasie pegel@telkomsa.net
Piet Vorster Barmhartigheid (Voorsitter Bestuurspan) pietvster@gmail.com
Johan vd Westhuizen Gawes & Toerusting johditl8@gmail.com
Johan Koekemoer Wyksbediening (Onrus) johan@joleo.co.za
George Erasmus georgechatwind@gmail.com
Hanlie Britz Wyksbediening (Sandbaai) hbritz@whalemail.co.za
James Joubert Wyksbediening (Vermont, Fisherhaven, Kleinmond) jamesjoubert54@gmail.com
Vera Joubert Diaken Wyksbediening vera.jjj@gmail.com
Carlene Vorster Diaken Barmhartigheid carlene700@hotmail.com
Elsa Marais Diaken Sending benelsamarais@gmail.com
Lindy Retief Diaken jaclin2004@btinternet.com
Jacques Retief Diaken jacques.retief@gmail.com
Quentin Gombert Diaken qgombert.aps@gmail.com
Wessie vd Westhuizen Diaken wessie@getloggedlifestyle.com
Francois Theron Diaken francois@pgoverberg.co.za